Női Vizilabda Olimpia 2021

30, 12. 50: elődöntők AUGUSZTUS 7., SZOMBAT 02. 00: helyosztók, 7-8. hely 04. 00: helyosztók, 5-6. hely 06. 40: bronzmérkőzés 09. 30: döntő FÉRFIAK JÚLIUS 25., VASÁRNAP 03. 00: Dél-Afrika–Olaszország 04. 30: Magyarország –Görögország 07. 00: Egyesült Államok–Japán 08. 30: Ausztrália–Montenegró 11. 20: Szerbia–Spanyolország 12. 50: Horvátország–Kazahsztán JÚLIUS 27., KEDD 03. 00: Dél-Afrika–Egyesült Államok 08. 30: Olaszország–Görögország 04. 30: Montenegró–Spanyolország 07. 00: Kazahsztán–Szerbia 12. 50: Ausztrália–Horvátország JÚLIUS 29., CSÜTÖRTÖK 03. 00: Magyarország –Dél-Afrika 07. 00: Egyesült Államok–Olaszország 11. 20: Görögország–Japán 04. 30: Spanyolország–Kazahsztán 08. 30: Horvátország–Montenegró 12. 50: Szerbia–Ausztrália JÚLIUS 31., SZOMBAT 07. 00: Egyesült Államok– Magyarország 11. 20: Olaszország–Japán 12. 50: Dél-Afrika–Görögország 03. 00: Montenegró–Kazahsztán 04. 30: Ausztrália–Spanyolország 08. 30: Horvátország–Szerbia AUGUSZTUS 2., HÉTFŐ 03. 00: Magyarország –Olaszország 04.

1. Női vizilabda olimpia 2011 relatif
  2. Női vízilabda | Olimpia 2021

Női vizilabda olimpia 2011 relatif

női vizilabda olimpia 2021 schedule női vizilabda olimpia 2021 női vizilabda olimpia 2021 free

Női vízilabda | Olimpia 2021

• Telekom 14 napos elállás video
  • Magyar Olimpiai Bizottság - AZ OLIMPIA NAPI PROGRAMJA: 2021. AUGUSZTUS 6.
  • Női vizilabda olimpia 2021 free

A magyar női vízilabda-válogatott ott lesz a tokiói olimpián: Bíró Attila szövetségi kapitány együttese a trieszti selejtezőtorna szombati elődöntőjében 13-10-re nyert a házigazda olaszok ellen, ezzel kivívta részvételét az ötkarikás játékokon. A találkozó legjobbja Keszthelyi Rita volt, aki hat góllal segítette a magyar válogatottat az olimpiai szereplés kivívásához. A magyarok vasárnap a torna döntőjében – már egy tét nélküli mérkőzésen – a hollandokkal játszanak. Az olimpiai részvételről döntő összecsapáson Bíró Attila bátor húzással a rutinos Európa-bajnok Gangl Edina helyett a húszéves Magyari Aldával kezdett a kapuban. A magyar csapat álomszerűen rajtolt, három perc alatt három gólt szerzett úgy, hogy egyet sem kapott, Magyari pedig emberhátrányban is védeni tudott. A házigazda Arianna Garibotti révén még ötméterest is rontott. Az olaszok 45 másodperccel a negyed vége előtt lőtték első góljukat, egy szerencsés, blokkról lepattanó labdából. A második negyed kivédekezett magyar hátránnyal, majd értékesített előnnyel indult, Szücs Gabriella talált be fórban (4-1).

A magyar válogatott 13-12-re kikapott a kanadai csapattól a női vízilabda világliga athéni szuperdöntőjében, a csoportküzdelmek szerdai zárófordulójában. Női világliga szuperdöntő, 3. forduló, A csoport: Kanada-Magyarország 13-12 (4-2, 3-5, 3-1, 3-4) a magyar csapat gólszerzői: Parkes, Illés, Vályi, Rybanska 2-2, Keszthelyi, Leimeter, Gurisatti, Szilágyi 1-1 Bíró Attila szövetségi kapitány tokiói olimpiára készülő csapata - amely az első fordulóban a japánok felett diadalmaskodott, majd a másodikban kikapott az oroszoktól - a második negyed közepén már háromgólos hátrányban volt, de remek hajrával a nagyszünet előtt egyenlített. A záró felvonás közepén a kanadaiak két góllal léptek el, a magyarok az utolsó pillanatokig küzdöttek, de a végén emberelőnyben sem sikerült az egyenlítés. A magyarok így csoportjuk harmadik helyén végeztek, azaz a csütörtöki negyeddöntőben a másik csoport második helyezettjével, az amerikai vagy a spanyol csapattal találkoznak. hétfőn játszották: Magyarország-Japán 26-10 kedden játszották: Oroszország-Magyarország 14-13 A további program: csütörtök: negyeddöntők 14.

"Nem kapunk támogatást, talán még többet kell küzdenünk érte, de szerintem két ötméteres ebben a mostani meccsben benne volt a javunkra" – tette hozzá. Szücs Gabriella úgy fogalmazott, a hollandok elleni siker teljes mértékben csapatmunka volt: "Az volt a kulcs az emberelőnyös helyzetekben, hogy sokkal türelmesebbek voltunk, mint korábban, kihasználtuk az időt, és nem sajnáltunk még egy passzot a kedvezőbb helyzet érdekében" – mondta. Bíró Attila szintén azt hangsúlyozta, hogy valamennyi játékos felvállalta a küzdelmet, így minden poszton jobbak voltak a magyarok, mint az ellenfél, és megérdemelten nyertek. "A játékvezetésről annyit, hogy egy-két ítélet még benne volt a javunkra, és az egy picit fájt, hogy nem fújtak nekünk, hiszen a hollandok az ötméteresekkel tudtak meccsben maradni a harmadik negyedben" – jelentette ki a kapitány, aki szerint ezzel a hozzáállással és csapatmunkával további sikereket érhetnek el az ötkarikás tornán. Bíró Attila szövetségi kapitány együttese az elődöntőben a spanyolokkal találkozik majd csütörtökön.