Holland Bajnokság 2 / Holland Bajnokság: 2-2 Az Örökrangadón, Almeloi Gólszüret, 0-0-Ás Magyaros Rangadó | Fociclub

Jóslatunknak megfelelően a hazaiak gólgyárosa, Danny Holla ismét betalált, igaz most,, csak" egyszer, akkor is,, csak" büntetőből, de a gól, az gól, és már harmadik helyen áll a mesterlövészek versenyében. Gólszerzők: Holla (b. 62. perc), van Duinen (88. ) NEC Nijmegen – Roda JC 0-0 Magyaros rangadóként harangoztuk be a találkozót, végül ebből annyi valósult meg, hogy szokás szerint Babos Gábor védte a hazaiak kapuját, ám a vendégeknél nem kapott lehetőséget egyik honfitársunk sem. Kádár Tamás hiába várt becserélésére, ez nem történt meg, míg Németh Krisztián nevezve sem lett végül a derbire, hiszen kisebb sérülést szedett össze a hétvége előtt. Egyébként a vége unalmas 0-0 lett. VVV-Venlo – NAC Breda 1-4 Bár eddig a körig valóban ez a két egylet foglalta el a tabella legalját, a Breda azért jóval jobb erőkből áll, mint szombati vendéglátója. Ki is jött az erőfölény, ugyanis a látogatók simán, négyet vágva, három ponttal mehettek haza Venloból. Gólszerzők: Nwofor (31. perc), illetve Luijckx (8.

Csoportelsők a hollandok - Eurosport

Kezdőlap / Focijegyek / Holland Bajnokság Holland Bajnokság Az Eredivisie – azaz a Holland Labdarúgó Bajnokság – a holland labdarúgás legmagasabb osztálya. A legmagasabb osztály 18 klubból áll. Minden klub kétszer mérkőzik meg az összes többi csapattal az idény során, egyszer otthon és egyszer idegenben. Minden szezon végén az utolsó együttes automatikusan kiesik a holland bajnokság második vonalába, az Eerste Divisie-be, az Eerste Divisie bajnoka pedig automatikusan feljut az Eredivisie-be. A legtöbb bajnoki címet az AFC Ajax nyerte, szám szerint 29-et. A PSV Eindhoven a következő 20-szal, melyet a Feyenoord követ 14-gyel. Eredevisie – Holland Bajnokság jegyinformáció: Ha labdarúgást közvetít a televízió, akkor Önnek otthon a helye? Mától nem, hiszen a keresztül megrendelheti belépőjegyek online, könnyen, gyorsan, magyarul… Itt az idő, hogy élőben lássa a közelgő mérkőzéseket, és a helyszínen szurkolhasson kedvenc csapatának! Mindig is arra vágyott, hogy jelen legyen az FC Ajax Amsterdam vagy élőben szurkolhasson a magyar részvevővel is felálló PSV Eindhoven meccsén?

Holland bajnokság - Sporthíradó.hu

holland bajnokság 2 2020

Sa prevodom

1. Az emberelőnyét kihasználó Csehország meglepte és kiejtette Hollandiát | M4 Sport
  2. Holland bajnokság 2 download
  3. Holland bajnokság 2.0

Teljes

holland bajnokság 2 cz

A vesztes Heerenveen pedig már csak két pont távolságra van lefelé az osztályozós helyektől. Egyébiránt a találkozó még vendég vezetéssel kezdődött, ám azután kaptak négyet, ekkorra pedig már későn ébredtek az SCH játékosai, ezt követően pedig még két-két találat született. Gólszerzők: Gouriye (17. perc, 57., 68. ), Armenteros (45. ), Everton (48. ), Bruns (90. ), illetve Djuricic (4. ) Finnbogason (64., 80. ) RKC Waalwijk – FC Twente 0-1 Enschedei szemmel igencsak szomorúságos formájának vetett véget(? ) a Twente, ugyanis idegenbeli sikerének köszönhetően megőrizte vezetőhelyét a tabellán. Pedig rajtuk volt a nyomás, hiszen a PSV alig egy nap erejéig át vette a vezetést, lévén ők már szombat este pályára léptek és nyertek. Gólszerző: Tadic (40. perc) Vitesse Arnhem – AZ Alkmaar 1-2 Független szemmel jó volt látni a kiscsapat remeklését. És miért a múlt idő? Az Alkmaarnak összejött az, ami ebben a bajnokságban még eddig senkinek sem sikerült: megverték a Vitesset, tették ráadásul mindezt az ellenfél otthonában, Arnhemben.

(már nyolcaddöntős) Hollandia 6 pont, 2. Ukrajna 3 (4-4), 3. Ausztria 3 (3-3), 4. Észak-Macedónia 0 3. forduló: június 21., hétfő: Észak-Macedónia - Hollandia, Amszterdam 18. 00 június 21., hétfő: Ukrajna-Ausztria, Bukarest 18. 00 korábbi eredmények: 1. forduló: vasárnap játszották: Ausztria - Észak-Macedónia 3-1 (1-1) Hollandia-Ukrajna 3-2 (0-0) (MTI)