Francia Spanyol Meccs

Nagyon kemény meccs volt, és szerintem megérdemeltük a győzelmet. Egy Clásico-n mindig sokkal nehezebb nyerni. A Barcelona jó focit játszik, és ha odaadod nekik a labdát, akkor nem fogják visszaadni. Szerintem megérdemelten nyertünk, mert harcoltunk a pályán az első perctől egészen az utolsóig". Fáradtság a döntő előtt "Normális, hogy egy meccs után fáradtnak érezzük magunkat. Mindig bele kell adnunk mindent egy Clásico-n, és tisztában vagyunk vele, hogy ha csak egy kicsit is náluk van a labda, akkor problémákat tudnak okozni nekünk, ez pedig nem jó dolog. Ilyenkor futhatunk a labda után jobbra-balra. Végül a jobb fajta fáradtság lett ebből, mert nyertünk és bejutottunk a döntőbe".

1. Újabb fontos meccs vár a Barcára, de Xavi már bizakodhat
  2. Három Eb-meccs, köztük magyar–francia és F1-es időmérő szombati az m4sport.hu-n | M4 Sport
  3. Online

Újabb fontos meccs vár a Barcára, de Xavi már bizakodhat

francia spanyol meccs y

A spanyolok 5-0-ra verték a szlovákokat, és csoportmásodikként végeztek, a szlovákok pedig búcsúztak, mert ugyan 3 ponttal csoportharmadikok lettek, ám gólkülönbségük 2-7. A szintén csoporthar

30: olasz bajnokság, Roma–Milan (Sport2) 20. 40: francia bajnokság, Clermont–Marseille (Digisport 1) 20. 55: spanyol bajnokság, Real Sociedad–Athletic Bilbao (Spíler 2) Ez is érdekelhet Szalai Attila és Luis Suárez a nyártól csapattársak lehetnek Benzema beérte Messit és Ronaldót 643 perc után gólt kapott, de győzött a Zalaegerszeg Marseille-PAOK: görögtűz-háború és leamortizált vendégszektor - VIDEÓ! Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre. A cikk lejjebb folytatódik Az Arsenal legközelebb a Watfordot fogadja, ahol a hazaiak győzelme 1, 42, a döntetlen 4, 65, míg a vendégek sikere 7, 75-szörös pénzt hozhat.